Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj8
Wczoraj147
W ciągu tygodnia537
W ciągu miesiąca4622
Odwiedzin ogółem342889

Powered by Kubik-Rubik.de
Czwartek, 20 Czerwiec 2019
05:17:38

Uroczyste pożegnanie ze służbą

W dniu 26 lutego 2014 roku na placu wewnętrznym KP PSP w Nysie, podczas zmiany służby, odbyło się uroczyste pożegnania st. kpt. Piotra Kaczmarskiego – dowódcy zmiany I, st. ogn. Mariana Sługockiego – starszego operatora sprzętu specjalnego oraz st. ogn. Elżbiety Mikosz, którzy zakończyli okres czynnej służby zawodowej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. 

Odchodzących strażaków żegnał Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nysie - st. kpt. Paweł Gotkowski oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni tut. Komendy Powiatowej. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg pracy i służby zawodowej strażaków. Złożono podziękowania za wieloletnią służbę oraz wręczono okolicznościowe kwiaty, dyplomy i statuetki.

Za tych wiele lat służby, pełnej poświęceń i wielu wyrzeczeń w wypełnianiu obowiązków zawodowych strażaka Państwowej Straży Pożarnej, składamy Wam najszczersze podziękowania, życząc jednocześnie, na tym nowym etapie życia, wielu radosnych dni i powodzenia w życiu prywatnym.