Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj117
Wczoraj277
W ciągu tygodnia969
W ciągu miesiąca2656
Odwiedzin ogółem378322

Powered by Kubik-Rubik.de
Czwartek, 12 Grudzień 2019
12:13:38

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP

W dniu 17 maja 2014 r. na stadionie miejskim w Oleśnie przeprowadzono Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu polskiego i CTIF.

Ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne zawody w konkurencjach: ćwiczenia bojowe wg regulaminu polskiego oraz sztafeta pożarnicza zostały odwołane. Natomiast do końca zostały przeprowadzone zawody w konkurencjach ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza drużyn MDP dziewcząt i chłopców wg regulaminu CTIF.

Drużyna chłopców z OSP Gierałcic za swój cel postawiła sobie zwycięstwo w tegorocznych zawodach i nie zawiodła. W ćwiczeniach bojowych w kat. MDP chłopców uzyskała najlepszy rezultat uzyskując wynik 939,30 pkt a w sztafecie pożarniczej uzyskała drugie miejsce z wynikiem 96,82 . Łączny wynik jednostki z OSP Gierałcic to 1036,12 pkt co dało w końcowej klasyfikacji 1 miejsce.

Klasyfikacja końcowa zwaodów:

1. Miejsce OSP Gierałcice

2. Miejsce OSP Raszowa

3. Miejsce OSP Dobra

Gratulujemy a Panu Prezesowi zwycięskiej drużyny życzymy dużo zdrowia.

Komisję sędziowska powołał Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej a Sędzią Głównym zawodów był mł.bryg. Słobodzian Jacek.